З даними Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Луганської облдержадміністрації, у жовтні вугледобувними підприємствами Луганської області було видобуто 2,2 млн. тонн палива, завдання виконано на 100,3%.
Підприємства електроенергетики та газової промисловості області працювали у нормальному режимі, масштабних збоїв в енергопостачанні споживачів регіону та аварійних ситуацій не зареєстровано. За 30 днів жовтня Луганською ТЕС було вироблено 469,1 млн. кВт. год. електричної енергії. Споживання електричної енергії склало 885,5 млн. кВт. год. Розрахунки споживачів області за електроенергію, використану за 29 днів жовтня (без урахування підприємств вугільної промисловості), склали 173,6 млн. грн. (77,4 %).
Споживачами регіону за 29 днів жовтня використано 286,1 млн. куб. м природного газу, що на 15 млн. куб. м менше встановленого ліміту. Станом на 30 жовтня рівень оплати населенням та споживачами по фондах ОДА за використаний з початку року природний газ склав 90,2%. З метою посилення дисципліни розрахунків за енергоносії станом на 30 жовтня за борги відключено від електропостачання 408 підприємств та організацій області, від газопостачання – 17 промислових підприємств, 261 підприємств паливно-комунальної енергетики та 259 бюджетних організацій.

Добыча угля Донбасс Луганская область